Yeni ve Geliştirilmiş Dji Mavic Pro Platinum

Yazan drone 08/11/2017 0 Yorumlar

DJI Mavic Pro Platinum, kişisel uçuşlarda devrim yaratan Mavic Pro'nun tüm gelişmiş özelliklerini taşıyor. Seyahat edenler, amatör fotoğrafçılar ve açık hava sporu meraklılarının ideal olarak kullanabileceği bir drone'dur. 

Uçuş zamanındaki %11'lik bir kazanç ve %30'luk bir gürültüyü azaltma ile birlikte 30 dakika süren Mavic Pro Platinum, en iyi taşınabilir drone deneyimini sunuyor. Ek olarak drone'un kompact ve güç gövdesi de çekici bir platin renkli kabuk ile yaratılmıştır. 

 

Artan uçuş süresi ve daha sessiz çalışma, mevcut Mavic Pro ile uyumlu olan yeni elektronik hız kontrol cihazlarının ve yeni tasarlanmış pervaneleri entegre edilerek sağlandı.

 

Ayrıca, DJI Mavic Pro Platinum'um pilotları 4 km sabitlenmiş kamera, 4,3 mil (7 km) menzil ve 49 fit'e kadar olan engelleri hissetmek için yenilikçi FlightAutonomi teknolojisi özelliklerine sahip, taşınabilir, güçlü ve kullanımı kolay bir kamera modelinin avantajlarından yararlanmaktadır. Uzakta ve son derece eğlenceli ve uçmayı kolaylaştıran bir dizi akıllı uçuş modudur. 

Yorum Yaz