Phantom 5 Bomba Gibi Geliyor

Yazan drone 24/11/2017 0 Yorumlar

DJI Phantom 5  Hakkında Bilgiler

İşte DJI'dan gelecek Phantom 5 drone için güncel bilgilere değineceğiz. Phantom 5, Mavic Pro 2'den önce gelecektir. Phantom 5'in piyasaya çıkarma fiyatı ABD'de yaklaşık 1.600 dolara gelecektir. DJI Mavic Pro Platinum Ağustos ayı sonlarında duyurulduğu için DJI'nın bu yıl Phantom 5'i ilan edeceği şansı az görünüyor, ancak hala bir şans vardır. Aşağıda DJI Phantom 5'in söylenilen özelliklerine bir göz atabilirsiniz. Yaklaşan Phantom 5 ile ilgili almak istediğiniz başka bir bilgi varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Teknik Özellikleri

Değiştirilebilir Mercek Kamerasının Yeni Nesilleri

1 inç CMOS görüntü alıcısı

Yeni DL-M Objektif montaj aparatı

Yeni 15 mm. Fantom 5 için 24mm, 35mm, 50mm DL-M Objektifler

Çoklu Uçuş Modları ve Arttırılmış Uçuş Süresi

Boyut: 16 x 8,6 x 12,6 inç

Ağırlık: 8,5 Lbs

Maksimum hız: 55 MPH

Maks. Aralık: 7KM

İki yuva: SD Kart ve Mikro USB

33 dakikalık umut verici pil yükseltme

 

Dji Phantom 5 Drone Tamiri

Djı markasının bir ürünü olan phantom 5 drone'nın bozulması, kırılması, parçalanması dağılması sonucunda tamir gereksinimi duyulmaktadır. Djı phantom 5 serisinin tamiri her yer de yapılmamalıdır. Genel olarak insanlar buna dikkat etmez ancak bu çok önemli bir faktördür. Neden diye soracak olursanız bir alet tamire teknik servise gidince eski performansından taviz vermeye başlar.

Bunlarla birlikte drone'lara dikkatli kullanmanız önerilir, etrafa çarpmadan drone  hakim olmalısınız. Aksi taktirde bir yerlere çarpıp dronenize hasar aldırabilirsiniz.

Hasar alan dronelarınızı çöpe hurdaya çıkarmanız önerilmez. Uzman bir tamirciye götürmeniz tavsiye edilir. Örneğin droneniz uçuş esnasında sarsıntılara karşın problem yaşıyorsanız büyük ihtimalle gimbaliniz bozulmuş olabilir. Gimballer değiştirilip veya tamir edilebilir bir malzemedir. Tamir ettirmek sizin hem cebinize dost olacak hemde sizlere 0 bir drone aldırmak zorunda bırakmayacaktır.

Djı Phantom 5 türünün temizliğine tamirine parçaların sağlık durumuna dikkat edilmelidir. Her uçuştan sonra tek tek kontrol edilmelidir. Bu kontrolün ana amacı Drone’nin hasar gören kısımlarını tespit etme ve önlem alma durumudur. Acil durum paraşütünün yırtık olmadığına bakılmalı ön ve arka ayak takımlarının zeminleri , kanatlar kontrol edilmelidir. Motor iyice temizlenmelidir. Motoru çıkartırken çok dikkatli olmanız önerilir. Motor drone ‘ nın uçmasına yardımcı aparatlardan bir tanesidir. Önemle bakılmalı dikkatlice bakımı yapılmalıdır. İnsanlar genelde drone tamirine bakımına önem göstermezler ancak siz böyle olmamanızı öneririz çünkü drone’lar hassas ve pahalı cihazlardır. Droneların Tamir ve Bakımlarına önem gösterilmelidir.

DJı Phantom 5 Tamiri ve bakımı için www.dronetamiri.com u sizlere öneririz. Türkiye’de üstün başarılar sergilemiş olan bu firma çok kaliteli ve referanslı bir kuruluştur. Uzun yıllar ARGE çalışmaları yapmış uzman ekip kadrosuna sahiptir. Birçok referansı olan firma en kaliteli ve en güvenilir hizmet sunmaktadır. Müşteri  memnuniyetini ön planda tutar. Türkiyede drone tamiri konusunda 1 numaralı firmadır. Drone ile ilgili her türlü probleminiz olduğunda arayacağınız kişilerin başında gelir.

 

 

Yorum Yaz