DJI Inspire 1 Batarya TB47 4500Mah

Teklif Al ! DJI Inspire 1 Batarya TB47 4500Mah

DJI Inspire 1 Batarya TB47 4500Mah

Inspire 1'inizden ekstra Akıllı Uçuş Aküleri getirerek daha fazla uçuş zamanı elde edin. Her bir TB47 pil, güvenli kullanım için dahili şarj ve kapasite sensörleri ile 18 dakikalık uçuş sürenizi sunar.

Uçuşdayken, kalan pil gücü canlı gösterilir, ne kadar süreyle uçuşunuza devam edebileceğinizi bildiririz.
Algoritmalar Inspire 1'inizin mesafesini ve geri dönme tahmini vaktini hesaplar ve geri uçma zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir.

Pil, her hücrenin voltajını, toplam ömür boyu şarj ve deşarjlarını ve genel sağlık ve pil durumunu bildirir.

LED göstergeleri kalan pil kapasitesini veya şarj cihazının durumunu gösterir. Inspire 1'in dışından görülebilirler.

DİKKAT: Lityum İyon Pillerle Seyahate Çıkma

Lityum piller ile seyahat etmek için havayolu şirketinizin gereksinimlerini kontrol edin (TB47 ve TB48 için geçerlidir), aşağıdaki genel referans içindir.


Genel olarak

Yedek pillerin SADECE taşınması gibi izin verilir ve kısa devreleri önlemek için ayrı ayrı korunmalıdır. Kişisel elektronik cihazlara takılan batarya kontrol edilmiş bagaj olarak taşınabilir. Pil başına maksimum 160 watt saat içeren lityum iyon pillere izin verilir (TB48 129 watt saattir). Bir aygıta (yedekler) takılı olmayan piller bagaj bagajında olmalı ve 100 ile 160 watt saat arasında en fazla iki yedek (2 adet) izin verilir.

Kaynaklar: Kılavuzlar ve Kılavuzlar

DJI'dan Inspire 1 için 99.9Wh TB47 Akıllı Uçuş Aküsü, 4500mAh kapasiteli 6S LiPo pil olup, özellikle DJI Inspire 1 Quadcopter'de kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Pil, şarj ederken ayrı balans kablolarına ihtiyaç duymamak için akıllı devreler içerir.

Not:

Dahili akıllı devreden dolayı, bu pil yalnızca özel olarak tasarlanmış şarj cihazlarıyla kullanılmalıdır. Genel amaçlı RC şarj cihazları uygun değildir.

Detaylı bilgi tıklayınız.

Dji drone yedek parça

 

 

Drone Dünyası size her türlü Termal Kamera ve Termal Drone projesinde çözüm üretmektedir. Bu bağlamda tamamen Türk yapımı 60mghz görüntü kalitesinde yaptığımız örnek drone videosunu görmektesiniz. Ayrıca daha güncel modellerimiz mevcut olup size yani kurumunuza özel çözümler de üretebilmekteyiz. Üstelik yurtdışı fiyatına göre çok daha uygun fiyata Termal Drone üretmekteyiz.  Termal Drone gerek yazılımı gerekse donanımını Drone Dünyası üretmektedir. Termal Drone dışa bağımlılığı azaltmayı hedeflemekteyiz.  

 

Hemen bize ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. İletişime Geçin

  • Gösterim: 7399
  • Marka: DJI
  • Ürün Kodu: DJI5196
  • Stok Durumu: Teklif Al !
  • $0,00
  • Vergiler Hariç: $0,00

Etiketler: DJI Inspire 1 Batarya TB47 4500Mah, dji inspire 1 yedek parça, inspire 1 batarya