DJI Matrice 600

Teklif Al ! DJI Matrice 600

 MATRICE 600 

 Matrice 600 (M600) DJI'ın yeni profesyonel havadan fotoğraflama ve endüstriyel faaliyetler için tasarlanmış uçan platformudur. Yapısında güçlü DJI teknolojileri ile uyumluluk ve verimlilik bulunmaktadır. A3 uçuş kontrol sistemi, Lightbridge 2 HD video aktarım sistemi, akıllı batarya ve batarya yönetim sistemi, maksimum performans, hızlı kurulum ve yüksek entegrasyon sağlar.


TAM ENTEGRASYON

Modüler tasarım M600'ün dakikalar için hızlı ve kolay kurulmasına imkan tanır. Toza dayanıklı motor sistemi aktif olarak motorları soğutarak daha uzun süre düşük bakım ihtiyacı ile çalışmasını sağlar. Bütün Zenmuse gimbal ve kameralar ile uyumludur ve 6kg'a ulaşan yük taşıma imkanı ile Ronin-MX gimbal ve Mikro 4/3 kameralardan RED Epic profesyonel kameralara kadar bir çok seçenekle kullanılabilir.


AKILLI UÇUŞ GÜVENLİĞİ

M600 sinüs dalgası sürüş yöntemi kullanan Akıllı ESC sistemleri ile tutarlı, güvenli ve efektif performans sunar. A3 adaptif uçuş sistemi, uçuş parametrelerini otomatik olarak mevcut yüke göre ayarlar. A3 iki GNSS ve IMU ile A3 Pro'ya yada D-RTK GNSS geliştirilmiş pozisyon tutarlılığına yükseltilerek kullanılabilir. A3 Pro ve D-RTK GNSS ayrıca satılır.


GELİŞTİRİLMİŞ UÇUŞ SÜRESİ VE İLETİŞİM MESAFESİ

M600 geliştirilmiş uçuş süresi ve 3.5km kullanım mesafesi, Ultra düşük gecikme ile HD aktarım ve tutarlı imaj kompozisyonu ve kayıt sunar. 6 adet DJI akıllı uçuş bataryası ile rahatlıkla nerede ihtiyaç duyuluyor ise oraya gönderilebilir. Özelleşmiş batarya yönetimi ve güç dağıtım sistemi bir bataryayı açtığınızda bütün sistem açılacak şekilde çalışmaktadır. Bir bataryanız hata durumuna düşse bile sisteminiz uçmaya devam edecektir.Akıllı batarya sistemi ile Batarya durumunuzu uçuş sırasında canlı olarak takip edebileceksiniz.


HAVADAN GÖRÜNTÜLEME ÇÖZÜMÜ

 Tozdan etkilenmeyen tahrik sistemleri bakım kolaylaştırır ve aktif soğutma motorları, operasyonun uzun süre güvenilir olmasını sağlar. M600 Pro doğal olarak mevcut Zenmuse kameralar ve gimballer ile uyumludur. Maksimum 6 kg yük ile, Ronin-MX gimbal, DJI Focus ve Micro Four Thirds sistemlerinden RED EPIC'e kadar bir dizi fotoğraf makinesini zahmetsizce destekler.

GELİŞTİRMEYE AÇIK

Matrice 600 tümüyle endüstriyel uygulamalar için DJI Onboard SDK ve Mobile SDK projelerine açıktır. Dual paralel CAN ve API portları ile DJI Guidance sensör sistemlerine, RTK GNSS ünitelerine, DJI ürünlerine ve üçüncü party üreticilerin tercih ettiğiniz ürünlerine bağlanmanıza olanak tanır.


PROFESSIONAL HD AKTARIM

 DJI Lightbridge 2, yüksek yayın hızları ve HD canlı yayın sunan yüksek profesyonel yayın gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı. USB, mini-HDMI, 3G-SDI portları ve Lightbridge 2 Ground Unit, tümü 1080p / 60fps'e kadar video çıkışını destekler. Dinamik, kendiliğinden uyarlanabilir kablosuz veri bağlantıları, havadan görüntüleme için daha yaratıcı fırsatlar sağlayan 720p / 59.94fps ve 1080i / 50fps'lik bir yayın standart çıkışını destekleyen ultra düşük gecikme ile uzun menzilli iletimi sağlar.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

dji drone servis

 

 

Drone Dünyası size her türlü Termal Kamera ve Termal Drone projesinde çözüm üretmektedir. Bu bağlamda tamamen Türk yapımı 60mghz görüntü kalitesinde yaptığımız örnek drone videosunu görmektesiniz. Ayrıca daha güncel modellerimiz mevcut olup size yani kurumunuza özel çözümler de üretebilmekteyiz. Üstelik yurtdışı fiyatına göre çok daha uygun fiyata Termal Drone üretmekteyiz.  Termal Drone gerek yazılımı gerekse donanımını Drone Dünyası üretmektedir. Termal Drone dışa bağımlılığı azaltmayı hedeflemekteyiz.  

 

Hemen bize ulaşarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. İletişime Geçin

  • Gösterim: 8464
  • Marka: DJI
  • Ürün Kodu: DJI4311
  • Stok Durumu: Teklif Al !
  • $5.000,00
  • Vergiler Hariç: $5.000,00

Etiketler: dji, matrice, dji matrice 600