D²HaritaDrone_Giriş

Yazan volkan 17/12/2018 2 Yorumlar
header
 

D²HARİTADRONE & PHANTOM 4 PPK

 

D²HaritaDrone nedir?

D²HaritaDrone elektronik tasarımı ve yazılımı yerli olarak üretilen başta DJI Phantom 4 türevleri olmak üzere, her türlü sabit veya döner kanatlı IHA/UAV platformuna uygulanabilen, YKN kullanımına gerek kalmaksızın RTK/PPK temelinde çalışan, ithal muadillerine kıyasla ataletsel çözümleme sayesinde sert rüzgar ve platform dinamiklerine sayısal çözüm üreterek rakiplerine göre katma değer yaratan yerli üretim bir İHA Haritalama çözümüdür.

template

 

Demo ile farkı görebilir miyim?

Uygulamayı hemen kendiniz deneyebilirsiniz, sizler için hazırladığımız örnek verileri, programımızın demo versiyonunda çalıştırabilir. Ardından AGIsoft veya Pix4D gibi programlar ile işleyebilir, ve farkı kendiniz görebilirsiniz!


 

Nasıl yapacağım?

Bir Windows PC üzerinde, D²ProjeYöneticisi kurduktan sonra, aşağıda sunumlar bölümünde yer alan adım adım videolar ile programın hangi işlevleri sunduğunu görebilir, elinizdeki RINEX ve resim görüntülerini D²ProjeYöneticisi ile çalıştırıp programın süreç sonunda size üreteceği veriler ile harita programınızda 2-3 cm'lik eşsiz isabet düzeyini yakalayabilirsiniz.

Sunumlar

2 Yorumlar

osman duran:
07/03/2019, 04:46:45 PM
Cevap Ver

d2 harita drone hakkında kapsamlı bir fiyat teklifi gönderirimisiniz?

erdem cankur:
30/10/2019, 02:36:38 PM
Cevap Ver

Merhaba, phantom 4 rtk v2 sahibiyim. ppk için modül ve program hakkında bilgilendirme ve fiyat için fiyat sunar mısınız.

Yorum Yaz